Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

ikony

        

Kontakt telefoniczny możliwy jest za pośrednictwem numerów telefonów: 61 867-75-37, 61 651-71-99. 

Pracownicy

 

Dyrektor szkoły - Robert Witkowski

Wicedyrektor szkoły - Lidia Magdalena Klorek 

Wicedyrektor szkoły - Aldona Kinga Wysocka

*Podczas dni wolnych od zajęć dydaktycznych, ferii, wakacji letnich harmonogram godzin dostępności nie obowiązuje. Możliwość spotkania po uprzednim telefonicznym umówieniu terminu.

 

 

NAUCZYCIELE:

      Zachecamy do umówienia spotkania w godzinie dostępności lub w innym uzgodnionym czasie.

 

 

 l.p. Imię i nazwisko Przydział obowiązków Godziny dostępności
1

Robert Witkowski

wychowanie fizyczne

 

 

2

Przemysław Boruszak

wychowawca 7a, język angielski

środa

11.00-12.00

3 Ewa Markiewicz

wychowawca 4b, język angielski, wych. fizyczne

wtorek

12.40-13.40

4

Irena Strychalska

wychowawca 6d, technika, informatyka

poniedziałek

12.00-13.00

5

Małgorzata Herkowiak-Zielińska

matematyka

piątek

12.40-13.40

6

Anna Rejewska

pedagog

wtorek

8.40-9.40

7

Marta Kaczmarek

wychowawca 2a

środa

10.00-11.00

8

Anna Kędzierska

religia

piątek

15.25-16.25

9

Aleksandra Wojdyło

bibliotekarz

wtorek

16.00-17.00

10

Maria Kołacka

wychowawca 7b, historia

poniedziałek

9.00-10.00

11

Joanna Konarska

wychowawca 5b

piątek

7.15-8.15

12

Eliza Krzyżanowska

muzyka, wychowawca 8a

poniedziałek

12.45-13.45

13

Andżelika Zając

wychowawca 0a

poniedziałek

13.00-14.00

14

Hanna Lewandowska

 wychowawca 3e

czwartek

11.00-12.00

15 Jędrzej Kaczmarek

fizyka

poniedziałek

6.30-7.30

16

Aldona Opaska

 religia

piątek

6.15-7.15

17

Grażyna Orwat

wychowawca 2f

wtorek

15.30-16.30

18

 Karolina Żebrowska

informatyka, matematyka

środa

12.00-13.00

19

Jadwiga Pszon-Chwedyna

matematyka

środa

12.40-13.40

20 Dorota Michałowicz

geografia

środa

14.40-15.40

21

Sławomira Sobczak

 język angielski, wychowawca 6b

poniedziałek

13.00-14.00

22

Magda Szymankiewicz

świetlica

poniedziałek

11.30-12.30

23

Marzena Krasuska

język polski, etyka, wychowawca 4a

piątek

13.45-14.45

24

Marzena Tłok 

wychowawca 2b

poniedziałek

10.00-11.00

25

Marzena Wojda

wychowanie fizyczne

wtorek

14.30-15.30

26

Marika Józefowska

wychowawca 1c

poniedziałek

10.50-11.50

27

Sebastian Pacanowski

fizyka, technika

środa

11.55-12.55

28 Małgorzata Straszewska wychowawca 0c

środa

13.00-14.00

29

 Magdalena Magierska-Krzysztoń

logopeda

czwartek

7.20-8.20

30

Klaudia Mikołajczyk-Bronka

psycholog

piątek

9.30-10.30

31

Maciej Markiewicz 

wychowanie fizyczne

poniedziałek

10.05-11.05

32

 Dorota Borowiak-Bączyńska

 wychowawca 1e

poniedziałek

11.00-12.00

33

 Elżbieta Gulik

 wychowawca  3c

wtorek

11.05-12.05

34

 Kinga Dratwińska

wychowawca  3d

piątek

7.15-8.15

35

 Katarzyna Troć

język polski, wychowawca 5a

piątek

7.15-8.15

36

Aleksandra Murzynowska-Skrzypczak

j. angielski, wychowawca 6a

środa

11.55-12.55

37

Iwona Frąckowiak

wychowanie fizyczne, wychowawca 4d

wtorek

14.30-15.30

38

 Agnieszka Przybylska

wychowawca 1d

wtorek

12.00-13.00

39

Barbara Wawrzyniak

j. polski

czwartek

14.40-15.40

40

 Sabina Gacek-Andrzejewska

plastyka, wychowawca 6c

piątek

13.00-14.00

41

Justyna Darmochwał

wychowawca 0b

czwartek

13.00-14.00

42

Sylwia Zielińska

wychowanie fizyczne

wtorek

16.00-17.00

43

Klaudia Nawrocka

biologia, chemia, wychowawca 8d

środa

7.15-8.15

44
Małgorzata Niewiadomska
świetlica, religia

piątek

6.45-7.45

45  
Dorota Lackowska
 matematyka, wychowawca 8f

czwartek

8.10-9.10

46 Lidia Żaba wychowawca 3f

wtorek

10.50-11.50

47 Mateusz Rebelka WoS

środa i czwartek

7.00-7.30

48 Katarzyna Nowakowska  biologia, wychowawca 5c

środa

11.55-12.55

49
Izabela Kardasz
 
chemia, technika, wychowawca 4c

wtorek

14.30-15.30

50 Grzegorz Żurek historia, wychowawca 8b

środa

12.40-13.40

51 Agata Miedzielec wychowawca 1a

wtorek

12.00-13.00

52  Emanuela Luchowska religia

poniedziałek

12.40-13.40

53 Hanna Lisoń  świetlica

czwartek

16.30-17.30

54 Marzena Beyer-Briks język polski

środa

13.40-14.40

55 Cezary Sobczyk wychowawca 1b

poniedziałek

10.00-11.00

56 Renata Gąska matematyka

piątek

7.15-8.15

57 Monika Paszkowiak wychowawca 2c

czwartek

10.55-11.55

58 Violetta Łukasiewicz pedagog specjalny

wtorek

13.40-14.40

59 Anna Jasińska-Bartczak matematyka

czwartek

15.25-16.00

60  Sławomir Rajewski j. angielski, wychowawca 8e

wtorek

11.55-12.55

61 Roman Króliński wychowanie fizyczne, wychowawca 5d

środa

16.15-17.15

62 Karolina Baka psycholog

czwartek

12.30-13.30

63 Anastasiia Melnychuk język niemiecki

wtorek

12.55-13.55

64  Aneta Tupaj nauczyciel wspomagający

piątek

10.00-11.00

65 Aneta Wójtowicz wychowawca 3b

poniedziałek

11.05-12.05

66  Anna Gruszczyńska świetlica

środa

11.00-12.00

67 Tomasz Śnieguła EDB

 

 

68  Maria Tomczyk  wychowawca 2d

czwartek

15.25-16.25

69  Hanna Miler wychowawca 2e

czwartek

15.30-16.30

70  Małgorzata Mądra świetlica, informatyka

czwartek

16.30-17.30

71  Monika Paczyńska wychowawca 3a

poniedziałek

12.00-13.00

72  Angelika Biszkowska-Mróz język niemiecki, wychowawca 8c

wtorek

15.25-16.25

73 Monika Drozdowska świetlica

wtorek

11.00-12.00

74 Anna Gębołyś świetlica

 

 

75

Marika Kubacka geografia, WDŻR

poniedziałek

10.00-11.00

76 Aleksandra Broda świetlica

środa

11.00-12.00

77 Marta Harwozińska-Papadulis nauczyciel współorganizujący proces nauczania

poniedziałek

14.30-15.30

78 Anita Salamon świetlica

wtorek

11.00-12.00

79 Magda Burdzińska świetlica

wtorek

12.00-13.00

80 A. Kinga Wysocka etyka

środa

14.00-15.00

81 Lidia Klorek język polski jako obcy

wtorek

14.00-15.00

82 Beata Basińska-Troć logopeda

piątek

9.00-10.00

83      
84      
85      

 

 

 

Inspektorem ochrony danych

jest Adam Korzuch

(korzuch@infoic.pl)

------------------------------------

 

 

 

Deklaracja zgodności cyfrowej 2020

 

Raport dostępności

-------------------------------

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2022

(zakładka - Egzamin klas 8)

INFORMATOR
o egzaminie ósmoklasisty od roku szkolnego 2021/2022   ANEKS 2022

ДОВІДНИК

про іспит восьмикласника від 2021/2022 навчального року

Komunikat o dostosowaniu form i warunków - 2022 r.

Informacja o sposobie organizacji egzaminu - 2022 r.

Harmonogram egzaminu 8-klasisty - 2022 r.

Informacja o przyborach -2022 r.

---------------------------------------

---------------------------------------

----------------------------------------------

W zakładce Rekrutacja

znajdują się do pobrania wnioski

i zgłoszenia dla kandydatów

na rok szkolny 2022 / 2023


 

WOŚP 2020

Zebrana kwota

w Plewiskach:

17766,79


 

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Imieniny

Zegar